جویدنی آخرین خارجی سمفونی جشنواره

جویدنی: آخرین خارجی سمفونی جشنواره سینمایی فیلم انزوا پیمان جعفری فیلم سینمایی سمفونی تولد

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات یک امضا تا نیمکت استرالیا , اسکولاری

نزدیک به دو ماه از استعفای آنجی پوستکوگلو، سرمربی استرالیا می‌گذرد و در این مدت شایعات و گمانه‌زنی‌های فراوانی در خصوص گزینش جانشین جهت این مربی به گوش رسیده.

یک امضا تا نیمکت استرالیا , اسکولاری

اسکولاری؛ یک امضا تا نیمکت استرالیا

عبارات مهم : اخبار

نزدیک به دو ماه از استعفای آنجی پوستکوگلو، سرمربی استرالیا می گذرد و در این مدت شایعات و گمانه زنی های فراوانی در خصوص گزینش جانشین جهت این مربی به گوش رسیده.

به گزارش ایلنا، در تازه ترین اخبار اطراف نیمکت مربیگری استرالیا رسانه های این کشور از نزدیک شدن فیلیپ اسکولاری سرمربی مشهور برزیلی به امضای قرارداد با فدراسیون فوتبال استرالیا خبر دادند و نوشتند این مربی تصمیم خود را جهت حضور در جام جهانی 2018 گرفته است.

یک امضا تا نیمکت استرالیا , اسکولاری

اسکولاری که با کلوب گوانگ ژو قهرمان سوپرلیگ چین شد در اظهارنظری اطراف این تصمیم زیاد از قبل به ماجرای قبول هدایت استرالیا دامن زد. فیل بزرگ(لقب اسکولاری) گفت: «می خواهم چالش حضور در جام جهانی را یک بار دیگر تجربه کنم و در این راه مذاکراتی هم داشتم ولی هنوز به توافق نرسیدم چون هدفم این نیست که فقط تا جام جهانی مربی تیم ملی کشوری باشم و برنامه ام این است حداقل جهت دو تا سه سال وقت داشته باشم که کار کنم.» در کنار این مربی برزیلی اشخاص سرشناسی همچون یورگن کلینزمن و اسون گوران اریکسون هم دیده می شوند.

واژه های کلیدی: اخبار | نیمکت | سرمربی | استرالیا | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog