جویدنی آخرین خارجی سمفونی جشنواره

جویدنی: آخرین خارجی سمفونی جشنواره سینمایی فیلم انزوا پیمان جعفری فیلم سینمایی سمفونی تولد

گت بلاگز اخبار پزشکی روغن ماهی در درمان خشکی چشم بی‌تاثیر است

به گزارش ایسنا، پیش از این متخصصان سلامت امیدوار بودند که بتوانند با کمک اسیدهای چرب امگا ۳ موجود در مکمل های روغن ماهی پرسشها ناشی از خشکی چشم مزمن را برطرف کن

روغن ماهی در درمان خشکی چشم بی‌تاثیر است

روغن ماهی در درمان خشکی چشم بی تاثیر است

عبارات مهم : بیماری

نتایج یک آزمایش نشان می دهد که روغن ماهی در درمان خشکی چشم بی تاثیر است.

به گزارش ایسنا، پیش از این متخصصان سلامت امیدوار بودند که بتوانند با کمک اسیدهای چرب امگا ۳ موجود در مکمل های روغن ماهی پرسشها ناشی از خشکی چشم مزمن را برطرف کنند ولی بررسی های تازه حاکی از بی تاثیر بودن این مکمل ها در درمان این مسئله است.

روغن ماهی در درمان خشکی چشم بی‌تاثیر است

یکی از متخصصان ارشد این مطالعه از دانشگاه پنسیلوانیا گفت: علی رغم باوری که از سال ها قبل وجود داشته مکمل های امگا ۳ نسبت به شبه داروها در کم کردن علائم خشکی چشم تاثیر بهتری ندارند.

متخصصان اظهار داشتند: در بسیاری از بیماران دریافت مکمل های امگا ۳ موجب اصلاح چشمگیر در علائم بیماری ارزش شد ولی در بسیاری دیگر از بیماران نیز که از شبه داروها مصرف کرده بودند این اصلاح مشاهده شد.

به گزارش ایسنا، پیش از این متخصصان سلامت امیدوار بودند که بتوانند با کمک اسیدهای چرب امگا ۳ موجود در مکمل های روغن ماهی پرسشها ناشی از خشکی چشم مزمن را برطرف کن

خشکی چشم مسئله شایعی است که تقریبا همه افراد در طول زندگی ارزش آن را تجربه می کنند. در بسیاری از افراد این مسئله به خودی خود یا با استفاده از اشک های مصنوعی قابل درمان هست. هرچند در بسیاری از افراد دوره درمان راحت نیست و زندگی ارزش شدیدا تحت تاثیر این بیماری قرار می گیرد.

به گزارش خبرگزاری یونایتدپرس، بسیاری از مبتلایان به عارضه خشکی چشم با وجود نبود تحقیقات کافی در مورد تاثیرگذاری مکمل روغن ماهی در درمان این مسئله به مصرف آن اقدام می کنند. هرچند، محققان در بررسی های زیاد دریافتند قرص های روغن ماهی نسبت به شبه داروی حاوی روغن زیتون در کم کردن علائم بیماری خشکی چشم برتری ندارد.

واژه های کلیدی: بیماری | تاثیر بو | تاثیرگذاری | اخبار پزشکی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog