جویدنی آخرین خارجی سمفونی جشنواره

جویدنی: آخرین خارجی سمفونی جشنواره سینمایی فیلم انزوا پیمان جعفری فیلم سینمایی سمفونی تولد

گت بلاگز خراسان رضوی سیاسی کاری مسئولان جامعه ایثارگران را زحمت می‌دهد

دغدغه جانبازان و ایثارگران عدالت محوری است و نباید از وجود آنان برداشت سیاسی شود که این امر موجب رنجش دل آن‌ها شده است هست.

سیاسی کاری مسئولان جامعه ایثارگران را زحمت می‌دهد

به گزارش گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جواناز مشهد، احمد شافعی معاون فرماندار تربت جام امروز در جلسه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گفت:دغدغه جانبازان وایثارگران عدالت محوری است و اگر در جامعه نیست باید اصلاح شود و نباید از وجود آنان برداشت سیاسی شود وبه نحوی تلاش کنیم که دل آنان را زحمت دهیم.

عبارات مهم : سیاسی
وی افزود: انقلاب کردیم تا فرهنگ شهادت، ایثارگری، عدالت محوری و شرافت انسانی بماند هر آنچه در این راستا نباشد و در این مسیر قرار نگیرد به آرزوی بزرگ های نظام واززش های انقلاب پایبند نبوده است.

معاون فرماندار تربت جام تصریح کرد: جانبازان نیاز به مراسم و غذا ندارند حداقل توقع آنان همراهی مسئولان با آرزوی بزرگ های شهیدان است.

شافعی افزود: محور کار مدیران باید در جهت اهداف شهدا و ایثار گران باشد و مدیرانی که در مجالس تجلیل از ایثارگران حضور پیدا نکنند برخورد قانونی اعمال خواهد شد.

مهدوی مدیر بنیاد شهید و امور ایثارگران تربت جام ا. ابراز گلایه از عدم شرکت پرشور مسئولان در جمع ایثارگران گفت: جانبازان شهدای زنده انقلابند و روزی یکبار شهید می شوند و کمترین کار مدیران اجرایی به منظور ارج نهادن به جایگاه جانبازان و قدردانی از زحمات و جانفشانی آنان شرکت در برنامه های اجرایی روز جانباز است.

وی با اعلام برنامه های گرامیداشت روز جانباز خاطرنشان کرد: همزمان با اعیاد شعبانیه به منظور تجلیل از جانبازان اسناد زنده انقلاب و دفاع مقدس همایشی با حضور جانبازان ۲۵ درصد به اوج و با همراهی و همکاری سایر ادارات و نهاد ها به صورت اردوی یک روز در محل پادگان سردار شهید ابراهیم شریفی ارتفاعات روستای بزد این شهرستان برگزار می شود.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تربت جام افزود: در همین ایام به منظور قدردانی از همسران جانبازان همایش پیاده روی خانوادگی با حضور مسئولان برگزار می گرددو همچنین دیدار مسئولان با عزیزان جانباز در منازل آنان انجام می شود.
انتهای پیام//س. ج

واژه های کلیدی: سیاسی | فرهنگ | انقلاب | جانباز | قدردانی | مسئولان | ایثارگران | فرهنگ ایثار

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog